Dr n. med. Jan Henzel

Specjalista kardiologii

Usługi

 • Konsultacja kardiologiczna + EKG

  Wizyta u kardiologa obejmuje kompleksową ocenę stanu zdrowia serca, w tym omówienie historii medycznej, badanie fizykalne i potencjalnie testy diagnostyczne.

 • ECHO serca

  Badanie echokardiograficzne to nieinwazyjna procedura diagnostyczna, która wykorzystuje fale dźwiękowe do tworzenia obrazów serca, umożliwiając dokładną ocenę jego struktury i funkcji.

 • Konsultacja + ECHO + EKG

  Pakiet promocyjny: Konsultacja kardiologiczna wraz z badaniem ECHO serca.

 • EKG z opisem

  Badanie elektrokardiograficzne (EKG) to nieinwazyjny test diagnostyczny, który rejestruje aktywność elektryczną serca. Jest przeprowadzane w celu wykrycia i monitorowania problemów z sercem, takich jak choroba wieńcowa, zawał serca, arytmie czy zaburzenia przewodzenia.

 • Doppler tętnic szyjnych

  Badanie Dopplera tętnic szyjnych to nieinwazyjna procedura ultrasonograficzna, która ocenia przepływ krwi przez tętnice szyjne. Jest przeprowadzane w celu wykrycia ewentualnych zwężeń lub zakrzepów, które mogą zwiększać ryzyko udaru mózgu.

Godziny przyjmowania

 • Czwartki

  16:00-20:00

Lokalizacja placówki

 • Provita Poliklinika

  ul. Baboszewska 1/2u4, 02-647 Warszawa

O specjaliście

Absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2018 r. obronił z wyróżnieniem doktorat nt. „Sposób doboru okludera z wykorzystaniem trójwymiarowej echokardiografii przezprzełykowej w zabiegach przezcewnikowego zamknięcia ubytku w przegrodzie międzykomorowej typu otworu wtórnego”

Szkolenie specjalizacyjne odbył w Narodowym Instytucie Kardiologii w Aninie: tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii uzyskał w 2019 r.

Interesuje się diagnostyką i leczeniem choroby wieńcowej oraz strukturalnych chorób serca z wykorzystaniem zarówno metod inwazyjnych, jak nieinwazyjnych autor publikacji w prestiżowych czasopismach kardiologicznych, w tym Journal of American College of Cardiology: Cardiovascular Imaging (JACC CI), EuroIntervention posiada certyfikat echokardiografii przezklatkowej Europejskiej Asocjacji Obrazowania Sercowo-Naczyniowego (EACVI) Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Umów wizytę

Przewiń do góry