Kilka słów o naszej klinice

Provita Poliklinika to nowoczesny ośrodek medyczny oferujący profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną. Jesteśmy dumni, że nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści z różnych dziedzin m.in. kardiologii, pediatrii, immunologii, chorób zakaźnych, medycyny sportu oraz szczepień. W Provita Poliklinika zadbamy o Twoje zdrowie, komfort oraz bezpieczeństwo.

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoje i Rodziny, dlatego zapraszamy Cię do konsultacji z naszymi doświadczonymi lekarzami. W trosce o Wasz komfort przygotowaliśmy pakiety szczepionek oraz konsultacji profilaktycznych.

Wierzymy, że tak ważne jak profilaktyka oraz leczenie jest również tworzenie nowych możliwości terapii, dlatego nasz dział badań klinicznych nieustająco doskonali się, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta i skuteczność terapii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.